• 34 366 30 51 do 55, MAIL: biuro(małpa)kursownia.com.pl

O NAS

Kursownia Sp. z o.o. tworzy grupa ludzi, dla których kształcenie jest pasją. To właśnie dzielenie się zdobywaną latami wiedzą jest źródłem naszej satysfakcji i zarazem gwarancją zadowolenia naszych Klientów.

Od roku 2011 przygotowujemy i prowadzimy kursy oraz seminaria, podchodząc indywidualnie do każdego projektu edukacyjnego. Staramy się identyfikować, a następnie spełniać wymagania  i oczekiwania naszych Klientów. O tym jak dobrze to czynimy świadczą najdobitniej Ich opinie i referencje, które z roku na rok potwierdzają niezmiennie wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zdobyte dotychczas doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie, perfekcyjnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Pracujemy zarówno z Klientami instytucjonalnymi jak i indywidualnymi, odpowiadając na potrzeby każdego z nich. W realizacji naszych celów wykorzystujemy potencjał profesjonalnie przygotowanej kadry dydaktycznej, wspieranej przez najnowszej generacji sprzęt, narzędzia i materiały. Pragniemy, by każde nasze szkolenie było nowym i ciekawym przeżyciem zapewniającym bodźce do rozwoju, a promując idee kształcenia przez całe życie, naszymi odbiorcami czynimy wszystkich bez względu na wiek, zdobyte wykształcenie czy predyspozycje intelektualne! Tworzona przez nas oferta, sukcesywnie dopasowywana do zmieniających się potrzeb rynku, jest gwarantem, że każdy z Państwa znajdzie w niej coś godnego zainteresowania. Zapraszamy!


Kursownia Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 20/22/2
42-200 Częstochowa

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

– telefonicznie
tel./fax.: 34 366-30-51

– kierując zapytanie na adres e-mail:
biuro@kursownia.com.pl

www.kursownia.com.pl


Rachunek bankowy

Realizując wpłaty na nasz rachunek bankowy prosimy o dopisek informujący o przedmiocie wpłaty
(nazwa kursu, numer faktury proforma)
nr konta: 93 2530 0008 2002 1061 7290 0001